Село бедуїнів

Село бедуїнів

Село бедуїнів

Село бедуїнів

Село бедуїнів – традиційне поселення корінних жителів Єгипту, нині служить принадою для туристів. Село розташоване в 30 кілометрах на північний захід від міста Хургада.

Добиратися до села бедуїнів простіше всього на квадроциклах, прямо через пустелю. Зрозуміло, дорога не з легких, проте справжніх любителів екзотики це не зупиняє. У самій селі досить цікаво – можна поспостерігати за життям місцевих жителів і придбати сувеніри ручної роботи. Серед інших розваг – катання на верблюдах, знайомство з тваринним світом пустелі (при селі є невеликий зоопарк і тераріум) і багато іншого. Після заходу сонця усіх відвідувачів очікує невелике шоу – виступ факіра і ходіння по розпеченому вугіллю.

У процесі відвідування села туристам розповідають багато цікавих подробиць побуту давніх бедуїнів, пропонують спробувати їх традиційну їжу, знайомлять з місцевою культурою. Однозначно можна стверджувати, що відвідування села мало кого залишає розчарованим – це дуже цікаве місце зі своєю, особливою атмосферою. Море різноманітних вражень гарантовано.