Ринок Дам

Ринок Дам

Ринок Дам

Ринок Дам

Ніщо не дає таке повне уявлення про особливості країни, як відвідування місцевого ринку. Не виняток і ринок Дам. Пройшовши його рядах, ви відразу зрозумієте, чим харчуються в’єтнамці, які вирощують фрукти, у що одягатися і чим намагаються прикрасити свою більш ніж скромне життя.

Прилавки тут ломляться від екзотичних фруктів, назви яких ви ніколи не чули і про існування яких навіть не підозрювали. Їх вигляд настільки привабливий, що хочеться спробувати все і відразу. Неможливо відірвати очей від виробів з перлів: намиста, намиста, браслети, сережки різних кольорів і розмірів – все хочеться приміряти і придбати.

Обов’язково потрібно затриматися біля прилавка з шовками. Знаменитий в’єтнамський шовк і вироби з нього – чудовий подарунок і собі, і своїм друзям. Картини, вишиті на шовку, – це часто витвір мистецтва. Сюжети на них різні: пейзажі, квіти, тварини, портрети і просто вигадливі орнаменти, а всі кольори яскраві, насичені, як і вся природа В’єтнаму.

На ринку є товари і менш колоритні, але більш функціональні: сучасні одяг і взуття, сумки та валізи, сонцезахисні окуляри і годинник. На ринку Дам діє загальний ринковий закон: будь-яка покупка повинна супроводжуватися азартних торгом і доброзичливим спілкуванням.