Бухта Дадунхай

Бухта Дадунхай

Бухта Дадунхай

Бухта Дадунхай

Бухта Дадунхай славиться своїми пляжами. Вони вважаються одними з найчистіших на всьому Хайнані. Зручне розташування – бухта знаходиться зовсім поруч з шосе – робить легко доступними пам’ятки і магазини міста Санья, тільки збільшує її популярність.

Прибережна зона бухти нічим не відрізняється від типового тропічного пейзажу. Тут той же білосніжний пісок, то ж блакитне небо, ті ж пальми. Але до природних красот додається безліч розваг. Величезну кількість водних видів спорту на будь-який смак, дайвінг, риболовля, безліч ресторанів і кафе, у тому числі і з російською кухнею. Ввечері місто схоже на вулик, так насичена місцева нічне життя. Місцева кухня пропонує неймовірні страви: наприклад, шашлик з хайнаньской кобри або кокосовий суп з плавниками акули.

Крім безлічі ресторанчиків, кафе і магазинів, в бухті обладнано множин медичних центрів, де практикується традиційна китайська медицина.

Дадунхай – молодий курорт, багато тутешні готелі існують від сили 15 років. Дуже зручний для російських туристів – вивіски і меню ресторанів практично скрізь мають російськомовну версію.