Річка Влтава

Річка Влтава

Річка Влтава

Річка Влтава

Чеське назва річки походить від давньогерманської мови “Wilth-ahwa”, що означає «Дика вода». Можливо колись, вона була дикою, але сьогодні Влатва невід’ємна частина Праги. Ця річка тягнеться на 430 кілометрів і проходить через все місто, перериваючись в деяких місцях дамбами. Найпопулярніші туристичні прогулянки проходять або вздовж річки або за ній.

У Празі дуже популярні водні маршрути, що дозволяють побачити Чеховов і Карлів міст, Національний театр, район Мала Країна і Градчану, подорожуючи на комфортабельному пароплаві або катері. На берегах річки розташовані головні архітектурні перлини, складові відомий у всьому світі історичний вигляд Праги. З води на них відкривається зовсім інший вигляд, як якщо б ви прогулювалися по набережній пішки.

Окремо варто сказати і про водних готелях, які знаходяться прямо на борту пришвартованих човнів. Їх номери-каюти, а так само неймовірне відчуття від зупинки в такий плавучого готелю, додадуть особливий смак до загальним враженням від відвідування Праги.