Набережна Нячанга

Набережна Нячанга

Набережна Нячанга

Набережна Нячанга

Нячанг – місто, розташований в красивій дугоподібної бухті, яка світовим співтовариством включена в список 29 найкрасивіших заток світу. Прекрасним обрамленням, що повторює плавний берегової вигин, стала міська набережна.

Головна вулиця Чанфу являє собою широкий бульвар, що тягнеться уздовж всього моря майже на 6 кілометрів. Серед російських туристів його прийнято називати Набережній. Численні бари, кафе і ресторани розташовані тут з боку пляжу, а готелі – з протилежного боку. Тут же масажні салони, караоке-клуби та дискотеки. Широка смуга дерев і пішохідна доріжка відокремлюють трасу від пляжу. Більше, ніж будь-який інший місто у В’єтнамі, Нячанг вклав коштів і сил у перетворення заштатного містечка в процвітаючий курорт. Набережна – наочне тому підтвердження.

Ще пару десятків років тому це була просто курна дорога вздовж моря, а сьогодні – красива алея цікаво з підстриженими деревами, зеленою травою. Тут добре попрацювали ландшафтні дизайнери, створюючи клумби незвичайної конструкції. Скрізь розставлені абстрактні фігури з каменю. Кругом килим із квітів. Все доглянуто, свіжо, зелено. Приємно здійснити прогулянку в такому місці хоч рано вранці після купання, хоч у саму спеку, відпочиваючи в тіні. А коли опустяться сутінки, яскраві вогні Набережної нагадають вам, що вечір на курорті створений для розваг, і пора заглянути в прибережний ресторан або нічний клуб.