Пляжі Сіде

Пляжі Сіде

Пляжі Сіде

Пляжі Сіде

Пляжі є однією з головних визначних пам’яток Сіде. Їх особливістю є якість піску і розмір території. Навіть у самий розпал сезону тут завжди є багато місця для купання.

Курорт Сіде розташований на зеленому півострові в одному з найпривабливіших куточків нашої планети. Сучасний курорт органічно вписався тут в історичний ландшафт. Два прекрасних пляжу розташовуються з східної і західної сторони мису. Кожен з них має свої переваги і особливості. Обидва пляжу мілководні і тому безпечні. Територія пляжів обладнана парасольками і шезлонгами.

На Західному пляжі більш людно і весело. Багато розваг на будь-який смак і вік: водні атракціони, парасейлінг, водні лижі, віндсерфінг, прогулянки на яхтах. Увечері для відпочиваючих відчиняють свої двері численні дискотеки і бари, де музика буде звучати до самого світанку. А дискотеці Oxyde ви з задоволенням поєднайте танці з купанням в басейні.

Пляжі в східній частині менш заповнені. Тут набагато тихіше і спокійніше. Прекрасні піщані пляжі і сучасні туристичні комплекси з величезними зеленими територіями сусідять з руїнами одного з найдавніших і найбільш вражаючих поселень в Туреччині. Бавовняні поля і апельсинові гаї впритул примикають до пляжній смузі. Можна спокійно побродити по піщаних дюнах, подивитися стародавні руїни.