Пляж Палолем

Пляж Палолем

Пляж Палолем

Пляж Палолем

Пляж Палолем – самий популярний пляж індійського штату Гоа. Пляж розташований на південному узбережжі і користується підвищеною увагою всіх відпочиваючих.

Пляж Палолем – це самий справжній тропічний рай, як його зображують на листівках або рекламних роликах. Чистий білий пісок, велика кількість пальм, мальовнича бухта, а зовсім поруч з узбережжям – невеликий безлюдний острівець. Поруч немає готелів і взагалі ніяких будівель, тому на пляжі панує дуже затишна атмосфера. Якщо хочеться оселитися ближче до моря, то до послуг відпочиваючих невеликі бунгало, розташовані в пальмового гаю.

Пляж Палолем зовсім невеликий – берегова лінія тягнеться всього на два кілометри. Але при цьому тут ніколи не буває надто велелюдно. Море дуже тепле і спокійне, у ньому легко можна побачити дельфінів, які підпливають майже впритул до берега. До послуг відпочиваючих – різноманітні морські екскурсії, дайвінг і багато інші пляжні розваги.

В цілому, пляж Палолем – ідеальне місце для розслабляючого відпочинку. Це один з кращих курортів Індії, а вже по красі з ним взагалі складно змагатися.