Острів Мавп

Острів Мавп

Острів Мавп

Острів Мавп

Дивно, але цей популярний туристичний об’єкт виник завдяки радянським ученим. Це вони завезли на острів мавп для проведення науково-дослідних робіт. Кажуть, що після їх закінчення мавп вивезли, але, судячи з сьогоднішньої картині, особливо спритні особини все-таки зуміли “нелегально” залишитися тут.

З часом мавпи обжилися, кількість їх помітно зросла, і сьогодні вони відчувають себе в повній безпеці. Відвідувачі мають можливість прогулятися по острову, поспостерігати за життям і звичками приматів (а поведінка їх буває напрочуд кумедним!), погодувати тварин. Однак, потрібно пам’ятати, що ці милі звірята – усе-таки представники світу дикої природи, тому слід проявляти обережність у поводженні з ними. Не варто забувати, що мавпи дуже люблять яскраві і блискучі предмети і при зручному випадку не відмовлять собі в задоволенні просто стягнути їх.

Але це дрібниці порівняно з тим незрівнянним задоволенням, яке отримуєш від спілкування з цими милими створіннями. На завершення прогулянки по острову можна відвідати цирк звірів, де щодня проводяться веселі вистави.