Воробйови гори

Воробйови гори

Воробйови гори

Воробйови гори

Парк “Воробйови гори” – це одне з найкрасивіших місць в Москві. Він розташований на південно-заході Москви, на правому березі Москви-ріки.

В усі часи це місце приваблювало густим лісом і чудесною панорамою, що відкривається на річку. Назва місця сталося в 15 столітті, після того, як княгиня Софія Витовтовна купила тут село у священика, прозваного у народі Горобцем.

Прекрасна природа, чисте повітря і чарівний вид на столицю, який відкривається з оглядового майданчика, висота якої – 80 метрів над рівнем Москви річки – все це робить Воробйови гори найпопулярнішим місцем не тільки у туристів, а й мешканців міста.

Щорічно взимку в цьому місці проходять змагання серед гірськолижників і сноубордистів. Тут є кілька сучасних підйомників і три швидкісних схилу, максимальна довжина яких становить 230 метрів.

Також на території парку знаходиться еколого-просвітницький центр “Воробйови гори”, де ведуться проекти по шкільному екологічному моніторингу, надається допомога школярам у розробці самостійних проектів з екологічної тематики, розвиваються міжрегіональні і міжнародні зв’язки з громадськими і державними організаціями екологічного спрямування.