Вулиця Істікляль

Вулиця Істікляль

Вулиця Істікляль

Вулиця Істікляль

Вулиця Істікляль — одне з найпопулярніших місць в Стамбулі. Істікляль — це пішохідна вулиця, вздовж якої розташовано безліч бутиків, книгарень, кінотеатрів, театрів, бібліотек, художніх галерей, банків, готелів і звичайно ж кондитерських, барів, кафе і ресторанів. Це дуже жвава і красива вулиця.

Вулиця Істікляль з турецького Istiklâl Caddesi перекладається як «Проспект Незалежності». Знаходиться вулиця в районі Бейоглу (Beyoğlu) або Пера, протяжність вулиці 3 км. Старовинні будівлі, які розташовані на цій вулиці належать до періоду пізньої Османської епохи, також є трохи будівель в стилі Арт-Деко, що були побудовані в перші роки існування Турецької Республіки. Зрозуміло, на вулиці Істікляль багато і сучасних будівель.

Один єдиний транспорт, яким можна скористатися на цій вулиці — це трамвай. Раніше на вулиці Істікляль завжди зупинялися приїжджі європейці; тут жило багато відомих людей. Зараз вулиця вдень і вночі живе своїм бурхливим життям, тут постійно прогулюються туристи, а місцеві збираються з будь-якого приводу. На вулиці Істікляль можна просто погуляти, розглядаючи пам’ятки архітектури, а можна поєднати прогулянку з шопінгом.