Печера піратів

Печера піратів

Печера піратів

Печера піратів

Печера піратів – невелика природна пам’ятка, розташована в околицях міста Кемер у Туреччині. Печера являє собою мальовничий грот, видимий тільки з боку моря.

Печера піратів – обов’язковий пункт будь-якої морської екскурсії вздовж узбережжя Кемера. На південь від цього міста узбережжя являє з себе круті, прямовисні скелі, і в одній з цих скель якраз причаїлася Печера піратів. Раніше в ній і правда ховалися піратські човни, чекаючи торгові кораблі – печера досить місткий, щоб вмістити навіть дуже велике судно за мірками того часу.

Сьогодні Печера піратів – відома туристична пам’ятка. З нею пов’язано безліч легенд та історій, а крім того, печера сама по собі дуже мальовнича. Вона наполовину затоплена водою, при цьому сонячні відблиски створюють казкову гру світла і тіні на стінах грота. Глибина тут дуже маленька, а вода така прозора, що на дні видно кожен камінчик. Видовище дуже гарне.

Печери піратів можна відвідати або під час екскурсії, або дістатися до неї самостійно. Дорога до гроту нескладна, однак щоб потрапити всередину, обов’язково знадобиться човен.