Плавучий ринок Паттайї

Плавучий ринок Паттайї

Плавучий ринок Паттайї

Плавучий ринок Паттайї

Плавучий ринок в Паттаї – місце дуже мальовниче і колоритне. Відвідати його варто, навіть якщо ви не дуже великий любитель шопінгу.

Ринок на воді являє собою каскад із дерев’яних будівель на палях. Вхід на територію ринку безкоштовний, але на вході стоять скриньки для добровільних пожертвувань. Подорожувати по ринку можна як пішки по численним містках, так і по воді на човні, що набагато цікавіше. На вході в ринок вам обов’язково запропонують таку подорож. На ринку можна знайти все, що душі завгодно: і взуття, парфумерію, і сувеніри, і національний одяг, і навіть те, чого й назва російською мовою не підбереш. Особливо гарні вироби із шовку та срібні прикраси. Але навіть, якщо ви купите тут річ досить пересічну, сам факт покупки на такому незвичайному ринку зробить її для вас пам’ятної.

Після прогулянки по торгових рядах можна покуштувати якої-небудь місцевої смакоти начебто екзотичних фруктів. Хто хоче зробити більше «глибоке занурення» в тайську кухню, той не пройде мимо шашличка з крокодила. І, що цікаво, окрім традиційних кав’ярень «на суші», тут є і обіди «на воді».

На ринку часто виступають вуличні музиканти, можна побачити вистави мімів або національні танці.