Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Прасонісі знаходиться в 90 км від столиці Родос. Місце унікальне тим, що природний півострів розділений на дві частини піщаним перешийком. Тут зливаються два моря – Середземне та Егейське. Тому це місце називають «поцілунком двох морів». Все узбережжя острова в цьому місці – це нескінченний пляж з ідеально білим піском, перехідним в кришталево чисту бірюзову воду.

У перекладі з грецької “Prasonisi” означає “зелений острів”. Справа в тому, що по суті Прасонісі – це острівець, що з’єднується з Родосом піщаним перешийком (близько 500 метрів завдовжки і близько 100 метрів шириною). Влітку, коли рівень води знижується, Прасонісі перестає бути островом. А взимку, коли рівень води піднімається, перешийок підтоплюється…

Весь Родос розташований на межі двох морів. Захід – Егейське, схід – Середземне. Моря не можуть бути однакові по температурі, і тому на Прасонісі практично ніколи не стихає сильний вітер, що робить це місце сьогоденні раєм для серфінгістів… Інфраструктура Прасонісі – це кілька таверн, магазинчик і два маленьких пансіонату.