Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Півострів Прасонісі

Прасонісі знаходиться в 90 км від столиці Родос. Місце унікальне тим, що природний півострів розділений на дві частини піщаним перешийком. Тут зливаються два моря — Середземне та Егейське. Тому це місце називають «поцілунком двох морів». Все узбережжя острова в цьому місці – це нескінченний пляж з ідеально білим піском, перехідним в кришталево чисту бірюзову воду.

У перекладі з грецької «Prasonisi» означає «зелений острів». Справа в тому, що по суті Прасонісі — це острівець, що з’єднується з Родосом піщаним перешийком (близько 500 метрів завдовжки і близько 100 метрів шириною). Влітку, коли рівень води знижується, Прасонісі перестає бути островом. А взимку, коли рівень води піднімається, перешийок підтоплюється…

Весь Родос розташований на межі двох морів. Захід — Егейське, схід — Середземне. Моря не можуть бути однакові по температурі, і тому на Прасонісі практично ніколи не стихає сильний вітер, що робить це місце сьогоденні раєм для серфінгістів… Інфраструктура Прасонісі — це кілька таверн, магазинчик і два маленьких пансіонату.