Озеро Курна

Озеро Курна

Озеро Курна

Озеро Курна

Курна – це найбільше прісноводне озеро грецького острова Крит. Озеро розташоване в надзвичайно мальовничій місцевості неподалік від міста Ханья, і серед туристів ця водойма вважається популярним місцем для відпочинку.

Озеро Курна не може похвалитися великими розмірами: його довжина не перевищує одного кілометра, а площа – 1,2 квадратних кілометра. Найбільша глибина становить 25 метрів. Озеро лежить в дуже красивій долині, оточеній невисокими горами і пагорбами. Уздовж його узбережжя розкинулися прекрасні піщані пляжі, затишні і зручні. Крім того, озеро відоме завдяки своїй чистій воді, яку цілком можна пити без шкоди для здоров’я. А основними мешканцями водойми є прісноводні черепахи і невеликі колонії водоростей.

В цілому, озеро Курна є найпопулярнішим місцем для відпочинку на Криті. Приголомшлива природа, прохолодна вода і чисті пляжі притягують до його берегів безліч купальщиків. Крім того, поруч з озером Курна розташовується однойменна печера, яка також є помітною природною пам’яткою острова.