Старе місто Керкіра

Старе місто Керкіра

Старе місто Керкіра

Старе місто Керкіра

Старе місто Керкіра знаходиться в найближчому сусідстві з сучасною частиною, але більшість туристичного уваги сконцентровано саме в старій Керкірі. У цій частині міста розташовані одні з найвідоміших архітектурних пам’яток острова Корфу.

Архітектура середньовічного міста виконана в стилі бароко. У цій області все представляє інтерес для недосвідченого погляду туриста – вузькі звивисті вулиці, будинки з низькими балконами, прикрашені квітами та лозою, велична набережна з прекрасними палацами, фонтанами і колонадами. Італійські мандрівники люблять порівнювати Старе місто з Італією, оскільки архітектура в цій частині майже нічим не відрізняється від італійської. Однак у цьому районі Керкіри грецькі зодчі втілили ідеї не тільки в стилі бароко, але і в національному, французькою та англійською. Будинки різних будівель прикрашені балконами та вікнами з витонченими гратами, арками і галереями, що роблять зовнішній вигляд будівель унікальним.

У старому місті немає планувань вулиць, усі вони безладно ведуть до основних пам’ятників, палацам і храмам Керкіри. Однією з найбільш важливих для греків пам’яток є монастир Влахерна, який вважається ангелом-охоронцем Керкіри. Поблизу монастиря і розташована старовинна частина міста, і це сусідство жителі вважають символічним.