Храм Амона-Ра

Храм Амона-Ра

Храм Амона-Ра

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 4 179

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Храм Амона-Ра – найбільш значне спорудження давньоєгипетського комплексу Іпет-Ісут, розташованого в Карнаці і увійшов до переліку ЮНЕСКО.

Храм має 10 пілонів, довжина найбільшого з яких становить 113 метрів, ширина – 15 метрів, а висота – близько 45 метрів. Будівля займає площу 30 гектарів і вражає своєю грандіозністю, красою і гармонійністю.

Храм з’єднується з такою ж знаменитою Луксорский трикілометровій легендарної алеї Сфінксів. На території споруди піднімаються величезні колони, прикрашені майстерними барельєфами із зображенням богів і фараонів. Тут можна помилуватися збереженими колосальними обелісками і статуями.

Приміщення храму розділені на три обнесені стінами частини, присвячені богам Амону, Монту і Мут. Перша частина містить святилища богів Амона-Ра, Хонсу, Іпет, Птаха і фараонів Аменхотепа Рамзеса Другого і Третього, а також «священну барку» Рамзеса Другого. Також тут можна побачити Білу, Червону і Алебастрову капели. Біля центрального будівлі знаходиться Священне озеро, живиться грунтовими водами. Воно оточує храм богині Мут.