Дахар - центр Старого міста

Дахар - центр Старого міста

Дахар - центр Старого міста

Дахар - центр Старого міста

Центром інфраструктури міста Хургада вважається Саккала, Нова Хургада його готельним містечком, а Дахар називають “Старим містом”. Він розташований на північ від центру і тут більшою мірою відчувається місцевий колорит, який створюють грунтові тісні вулички, старі будинки і східні лавки.

Незважаючи на це, Дахар – це центр ділового життя для місцевих жителів, так як саме тут знаходиться адміністративний центр з урядовими установами, банками, лікарнями, центральної мечеттю Абдульхасана Эльшази, дешевими магазинами і ринком. Туристам він також доведеться за смаком, так як навіть взимку кілограм полуниці там коштує менше долара.

Має сенс пройтися і по магазинах, так як в них можна придбати знамениті єгипетські ароматичні масла, ювелірні вироби і кави. Іншими словами, якщо Ви хочете зануритися в місцевий колорит країни і атмосферу східної гостинності, познайомитися із способом життя простих єгиптян – краще місця, ніж район Дахар не знайти. Зараз цей район вирішили оновити, побудувавши нові готелі і ринки.