Чи можна в’їхати в таїланд в коронавірус

6-27-2021

З кінця грудня 2020 року туристи можуть приїжджати в таїланд без віз, за умови перебування в королівстві до 30 днів, 15 з яких відводилося на обов’язковий оплачуваний за свій рахунок карантин в готелях, що входять в систему

Asq (альтернативний державний карантин) або alq (альтернативний локальний карантин). Нагадаємо, для туристів,які захочуть провести в таїланді до 90 днів, необхідно буде отримати туристичну візу tr.

Нові послаблення вводяться якраз через обов’язковий карантин: щоб туристи могли відпочити «поза карантином» довше. Згідно з новим порядком, який набув чинності в січні 2021 року, термін безвізового перебування в таїланді буде продовжено на ці 15 днів – з 30 до 45 днів. Хочемо порекомендувати почитати https://covidcrossborders.com/ru/ru-estonia-in , тут багато найкращих порад по виїзду в країни .

Карантин для туристів поки діє до 30 вересня

Нововведення орієнтовно діятиме до 30 вересня поточного року. Рішення про продовження або скасування нового режиму буде прийнято з урахуванням подальшого розвитку санітарно-епідеміологічної ситуації в країні. Таким чином, теоретично, термін дії нового правила може бути скорочений.

Всі інші правила в’їзду не змінюються

Всі інші правила в’їзду залишаються поки без змін. Для в’їзду в таїланд як і раніше необхідно отримання дозволу на в’їзд (certificate of entry), медичної довідки про готовність до авіаперельоту (fit to fly), довідки про відсутність covid-19 (плр-тест), отриманої не більше ніж за 72 години до вильоту, а також відповідної медичної страховки.

Росіяни чекають скасування обов’язкового карантину після прибуття в таїланд

Експерти позитивно оцінили нововведення, при цьому зазначивши, що глобально попит у зв’язку з ним не зміниться. Безумовно, хтось захоче скористатися послабленням і поїде в таїланд, але, звичайно, мова про масові потоки йти не може. Більшість росіян можуть дозволити собі максимум 15-денну відпустку. Туристи масово почнуть повертатися в таїланд тільки після скасування карантину, одностайно підкреслюють експерти.

Про це ж просить владу таїланду місцевий турбізнес, що знаходиться зараз у важкому становищі.