Аеропорт Пунта Кана

Аеропорт Пунта Кана

Аеропорт Пунта Кана

Аеропорт Пунта Кана

Міжнародний аеропорт на сході Домінікани побудований в традиційному місцевому стилі: декоративні солом’яні даху покривають пасажирські термінали, навколо зеленіють пальми. На перший погляд, Пунта Кана зовсім не схожий на аеропорт, а на кілька бунгало. Незважаючи на свій розслаблений вигляд, Пунта Кана має в своєму розпорядженні сучасним обладнанням, в технічному сенсі не поступається іншими сучасним аеропортів. До речі, історія Пунта Кани почалася в 1971 році, в 1984-му він набув статусу міжнародного.

Пунта Кана — найзавантаженіший аеропорт країни. За рік тут обслуговується декілька мільйонів пасажирів. Також це третій за обсягом пасажироперевезень аеропорт серед країн Карибського басейну. Цікава особливість аеропорту — він є приватним підприємством і належить родині Раньєрі.

Більшість іноземців, які прибувають в Домінікану, також прилітають сюди, в Пунта Кану. Спеціально для них тут є два міжнародних терміналу, в тому числі сектор для особливо важливих персон, окремий термінал обслуговує внутрішні рейси.