Які види друку існують.

5-11-2018

Які види друку існують.
Існує стандартна форма візиток — 9×5 см, ще виконуються замовлення на друк візиток форматом 8,5×5,5 див. Зазвичай в поліграфії при друку візиток використовується папір щільністю 270-300 р. Папір може як крейдованому, так і не крейдованого. При наявності дрібних деталей або дрібного шрифту, краще підійде крейдований папір, так як вона в цьому випадку буде запечатываться краще. Все частіше замовники приходять з проханням надрукувати візитки на красивій, незвичайної папері. Якщо для друку візиток взяти світлу, рівну папір, але з яким-небудь відтінком, то для цифрового друку це не становитиме проблеми. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі широкоформатная печать.
Але якщо замовник просить надрукувати візитки, на такому папері, як льон, то тут слід враховувати деякі нюанси. У поліграфії при друку візиток цифровим методом потрібно уникати друку з однотонної заливки. Те ж стосується і інших видів дизайнерських паперів: чим яскравіше виражений рельєф текстури паперу, тим гірше будуть пропечатані дрібні елементи, а також суцільна заливка. У поліграфії для друку візиток, окрім цифрового друку, використовується ще кілька видів друку.
Якщо це великі, об’ємні тиражі, то тоді має сенс використовувати офсетний вид друку. Зазвичай така друк візиток використовується для друку корпоративних або рекламних візиток. У поліграфії при друку візиток офсетним способом додатково можна зробити фольгування, тиснення, УФ-лакування – вибіркову або суцільну. Використання в поліграфії подібних технологій робить візитки більш ефектними на вигляд, а іноді і більш зносостійкими, як наприклад, при захисному лакуванні.