Аеропорт Суварнабхумі

Аеропорт Суварнабхумі

Аеропорт Суварнабхумі

Аеропорт Суварнабхумі

Аеропорт Суварнабхумі не даремно називають справжнім дивом світу. Знаходиться в Бангкоку, він володіє всіма зручностями до тієї міри, що в ньому запросто можна жити.

В цьому аеропорту є все, що потрібно мандрівникові, крім, хіба що, кімнати для курців. По суті, це солідний місто – площа Суварнабхумі становить цілих 32 квадратних кілометра. Він здатний обслужити більше п’ятнадцяти мільйонів пасажирів на рік, і в годину може відправити-прийняти до 76 літаків.

Величезне чотириповерхова будівля аеропорту повністю кондиціонується – ні один з численних пасажирів не відчуває спеки. Для ще більшого комфорту в центрі коридору прокладений ескалатор. Коридори зони прильоту дуже довгі, і щоб відпочити, можна встати на цю біжучу стрічку, проїхати метрів шістдесят, і перейти на наступну. І так до зони паспортної служби.

В аеропорту Суварнабхумі всього один недолік-при всіх його достоїнствах – він знаходиться дуже далеко від Росії. Але, якщо ви все-таки потрапите до нього – може статися так, що й не захочете відлітати.