Пляжі Бельдібі

Пляжі Бельдібі

Пляжі Бельдібі

Пляжі Бельдібі

Бельдібі – типовий турецьке містечко-курорт, вся життя та інфраструктура якого пов’язані з туристичним бізнесом. Розташований він між двома популярними місцями відпочинку – Кемером і Анталією.

Містечко простягається неширокою смугою вздовж узбережжя Середземного моря, прямо біля схилів Таврських гір. Невелика річечка, завдовжки всього 4 кілометри, дала назву цьому курорту. Абсолютно умовно курорт ділиться на три частини: Бельдібі-1, -2 і -3. Пляжі тут спочатку галькові, але багато дбайливі власники готелів для зручності відпочиваючих завезли на свої пляжі пісок, що, в першу чергу, оцінили відпочиваючі з дітьми. Для них же працює прекрасний аквапарк з безліччю атракціонів.

Ті, хто захоче урізноманітнити свій пляжний відпочинок, в будь-якому готелі можуть взяти напрокат велосипед і покататися по околицях, насолоджуючись ароматом цитрусових гаїв і соснового лісу. Вечір традиційно можна провести на дискотеці або посидіти в затишному кафе. А от тим, хто хоче чогось незвичайного, можна порадити захоплюючий сплав по гірських річках Туреччини, який приведе в захоплення кожного, хто зважиться на таке захоплююче пригода.