Острів Пхукет

Острів Пхукет

Острів Пхукет

Острів Пхукет

Пхукет – це найбільший і обжитий острів Таїланду, який є центром однойменної провінції. Пхукет розташований в Індійському океані і славиться своєю чудовою тропічною природою, чудовими пляжами і великою кількістю різноманітних атракцій.

Острів Пхукет має довжину близько 50 кілометрів при максимальній ширині до 21 кілометр. На цій великій території постійно проживає понад півмільйона людей, однак у розпал купального сезону населення значно збільшується за рахунок туристів. Сам острів досить гористий, а більша частина його площі вкрита дощовими лісами. На Пхукеті розташовано безліч національних парків і заповідників. Крім того острів відомий як самий справжній туристичний рай – саме на Пхукеті знаходяться кращі пляжі Таїланду, привертають величезне число купальщиків.

В цілому, острів Пхукет можна назвати справжньою перлиною Таїланду. Незважаючи на сотні тисяч туристів, що відпочивають тут щороку, на острові досі збереглися куточки незайманої природи і по-справжньому красиві заповідні місця.