Міст зітхань

Міст зітхань

Міст зітхань

Міст зітхань

Міст зітхань — старовинний арочний міст, розташований у Венеції, в Італії. Міст дуже красивий і користується неабиякою популярністю серед туристів.

Міст зітхань перекинутий через Палацовий канал. Він з’єднує Палац дожів, де раніше розташовувався міський суд, і будівля колишньої венеціанської в’язниці. Свою назву міст отримав як раз із-за сумних зітхань засуджених злочинців, яких відправляли відбувати ув’язнення.

Однак, незважаючи на сумну історію походження назви, архітектуру мосту ніяк не можна назвати похмурою. Міст зітхань був побудований в 1602 році під керівництвом архітектора Антоніо Конті, який багато прикрасив своє творіння бароковою різьбою і білим мармуром. Міст виглядає дуже легким і повітряним.

Сьогодні Міст зітхань — одна з найромантичніших пам’яток Венеції і популярне місце для побачень. Згідно з місцевими легендами, закохана пара, поцеловавшаяся на цьому мосту, ніколи не розпадеться. Крім того, Міст зітхань користується особливою любов’ю туристів — він дійсно дуже гарний, і рідко яка екскурсія по місту обходиться без його відвідування.