Гостьовий будинок «Ханг Нга»

Гостьовий будинок «Ханг Нга»

Гостьовий будинок «Ханг Нга»

Гостьовий будинок «Ханг Нга»

Гостьовий будинок Ханг Нга– справжній будинок з казок, настільки незвичною, химерної форми він. Виконаний у формі дерева і сповнений всіляких архітектурних сюрпризів.

Незвичайний, химерний будинок-готель Ханг Нга (її ще називають Crazy House) спроектувала архітектор Данг Єт Нга. Це дочка в’єтнамської партійного вождя, яка прожила 14 років у Москві, де захистила кандидатську по архітектурі. Автор вирішила наслідування природи піти від прямих, правильних ліній. Корпус будівлі нагадує фантастичне дерево з вікнами-отворами різних форм.

«Божевільний будинок» в Далаті є однією з найцікавіших пам’яток країни. Вона являє собою готель у курортному місті, побудований в незвичайному і нетиповому абстрактному стилі, якому далеко до класичних будівель. Архітектуру будівлі дуже важко описати, воно нагадує дивний замок з казки «Аліса в Країні чудес».

Готель зручно розмістилася в деревному дуплі, у якому рясніють гігантські павутини. Корпуси готелю нагадують жирафа і павука, в яких розміщуються також кафе і Художня галерея.

Будинок почали будувати в 1990 році, а зараз він є володіннями пані Ханг Нга, оскільки вона виступила архітектором свого будинку. Вона також спроектувала інші цікаві будівлі в країні – такі, як католицька церква й дитячий Палац культури.

Всі абстрактні будови у В’єтнамі піддавалися руйнації з боку влади, проте пані Ханг Нга не турбується про своє будівлі, адже її батько був наступником самого Хо Ши Міна.