Шоу Тіфані

Шоу Тіфані

Шоу Тіфані

Шоу Тіфані

«Шоу Тіффані» – одне з тих видовищ, завдяки яким славляться травесті-шоу Таїланду.

У далекому 1974 році, в маленькій студії у віддаленому районі Паттайї, на сцену вийшли три красиві дівчата, жіночність яким подарувала не природа, а тайська пластична хірургія. Саме цей виступ, в якому дивні «дами» майстерно наслідували бродвейским зірок, поклало початок самому відомому шоу трансвеститів на планеті.

За тридцять років свого існування Шоу Тіфані перетворилося на масштабне дійство з участю понад сотні катоїв – так в Таїланді називають персон, які пройшли операцію по зміні статі. Участь у трупі Тіффані стало заповітною мрією всіх транссексуалів, знаходили сенс життя в барвистих виступах. Кабаре переїхало в будівлю сучасного театру з першокласної апаратурою і місткістю в тисячу глядачів, а подання вартістю 800 батт за один квиток проводяться тричі на день.

Яскраве музично-хореографічна вистава триває трохи більше години, і за цей час на сцені встигають промайнути і сцени з історії Тайської, і уривки бродвейських мюзиклів, і танці під джазову музику.

Струнким тіл екс-юнаків можуть позаздрити навіть самі жіночні туристки, а строкаті фарби костюмів і гриму давно вже стали однією з візитних карток Паттайї. Однак запам’ятати всю цю красу самостійно не вийде: фотозйомка на шоу суворо заборонено.