Огляд про роботу пилесосе

11-22-2018

Обзор о роботе пилесосе
Робот-пилосос Cocorobo RX-V60 від Sharp може сміливо позмагатися з пристроями Roomba від iRobot, наприклад, з моделями 5-го і 6-ого покоління. Cocorobo відрізняється від інших роботів-прибиральників тим, що оснащений якостями індивідуальності. Штучний інтелект Heart Engine Artificial Intelligence забезпечує пристрою можливість взаємодіяти з власником і відповідати на його інструкції. Відповідь полягає в комбінуванні голосової реакції і миготінь вогників.
Також хочемо вам порекомендувати сцылко
Цей цікавий робот-пилосос має унікальний дизайн: незважаючи на традиційно круглу форму, пилосос має опуклі краю, що робить його схожим на шайбу. Продається модель в ніжно-білому кольорі з мінімальними елементами управління. На кришці пилососа розташовані три кнопки: старт, режим і повернення на зарядну станцію. Зручно управляти роботом за допомогою додаткового блоку Navi, який може використовуватися не тільки для дистанційного управління пилососа, але і іншої побутової техніки в будинку.
Робот функціонує на основі системи Power Vacuum System. Та сміття збираються з допомогою бічних щіток, потім підбираються обертовою щіткою і засмоктуються в пилосос з допомогою спеціального насоса на базі турбіни, що обертається зі швидкістю 14 тис. оборотів в хвилину. Крім того, в Cocorobo вбудовані три ультразвукових сенсора, з допомогою яких роботизований помічник уникає зіткнень з перешкодами і падіння з висоти.
Пилосос здатний виконувати якісне прибирання в 5 режимах. Автоматичний режим полягає в простій прибирання. Другий режим передбачає збір сміття, однак виключно уздовж стін. Наступні два режими задають прибирання по спіральній траєкторії з більш ретельною очисткою заданої площі. Останній, п’ятий режим передбачає, що Cocorobo буде просто стояти на місці і очищати повітря.
У цьому типі робота-прибиральника присутній LED-підсвічування, а також можливість бездротового підключення до смартфону або планшету, і таким чином, власник може контролювати його діяльність і не тільки його. Додатковий додаток Navi, яке продається окремо, що дає користувачеві можливість дізнаватися за допомогою Cocorobo, яка в будинку температура, і робити фотографії приміщень, використовуючи вбудовану камеру.