Хутір крутий Осип

5-23-2020

База відпочинку «Крута Осип» розташована на Чорноморському узбережжі України, на Кінбурнській косі.

Відпочиваючим пропонуються високо-комфортабельні номери і кімнати з терасою і окремим санвузлом в 10 метрах від корпусу.

До послуг гостей трансфер, триразове харчування, бар, room-service, басейн, більярдна, екскурсійні програми, морська рибалка, кінні прогулянки, пляжні розваги, прокат квадроциклів, спортивний майданчик, прокат спортивного інвентарю, дитяча анімація.

Отже, як проїхати: з Києва по Одеській трасі через Умань до повороту на Миколаїв, там через Первомайськ, Южноукраїнськ, Миколаїв, Херсон до Цурюпинська. А там-повернути за вказівником на Голу Пристань, а далі — по селах до с.геройського, де закінчується асфальт і починається….повне Піщане бездоріжжя від 18 до 22 км(дивлячись по якій дорозі поїдеш). Загалом, від Києва до с. Покровка на Кінбурнській косі-близько 700км

Що на місці: особливістю даної місцевості (від С. Геройське) є сила-силенна піщаних доріг при повній відсутності покажчиків. Кажуть, що місцеві спецом збивають покажчики, щоб потім за 100-150 гривень найматися проводити нашого брата до села Покровка, єдиного, що знаходиться на морському узбережжі. Однак, секрет в тому, що всі ці дороги ведуть саме в Покровку, головне не пропустити Саморобний Покажчик Покровка/Василівка і забирати струму вліво, в бік моря.
І не потрібні ніякі покажчики.І не треба ніяких поводирів. Після години їзди опинишся в Покровці, мальовничому місці, природному заповіднику з 400(!) озерами і озерцями, травами, екзотичними птахами, найчистішим морем м почто безлюдними пляжами. А головне-жодного сантиметра асфальту…

Інфраструктура: незважаючи на гадану глухомань, тут можна знайти приватні будинки під знімання з євроремонтом, кондиціонерами та гарячою водою в 45-80 гривень/добу. Або зупинитися в приватній базі відпочинку, яких тут пару є. Я зупинявся на базі «Крута Осип», інфа про яку є в мережі. База досить цивільна, зі своїм басейном, баром-рестораном, є прості номери за 135 грн. доба без зручностей, але з харчуванням, а є люкси з кондеями, супутниковим телебаченням і гарячою водою по 500-700 гривень. Точна інфа — у них на сайті, через який я і бронював номер.