Пляж Козі-біч

Пляж Козі-біч

Пляж Козі-біч

Пляж Козі-біч

Кози-біч – один з найпопулярніших піщаних пляжів тайського курортного містечка Паттайя. Кози-біч належить однойменного готелю, однак на пляж допускаються не тільки постояльці готелю, але і всі бажаючі.

Пляж Козі-біч знаходиться всього в трьох кілометрах від центру Паттайї, однак від міста його відділяє невисокий пагорб, що створює відчуття ізольованості і усамітнення. До моря веде зручна мальовнича сходи, увита тропічною рослинністю. Сам пляж дуже комфортабельний за невелику суму тут можна взяти напрокат шезлонги і парасольки, а постояльцям готелю видаються безкоштовні рушники.

На Козі-біч представлений весь спектр пляжних розваг – можна покататися на водному мотоциклі, зайнятися серфінгом або підводним плаванням. Море надзвичайно тепле, а за чистотою узбережжя ретельно стежать.

Недалеко від пляжу розташовано безліч невеликих ресторанчиків, де можна перекусити після плавання в морі. І взагалі, Кози-біч дуже вдало розташований – практично в центрі міста, але при цьому на пляжі ніколи не буває великих стовпотворінь. Це відмінне місце для тихого, спокійного відпочинку біля моря.