Пляж Вагатор

Пляж Вагатор

Пляж Вагатор

Пляж Вагатор

Недалеко від Анджуны, в північному Гоа, розташований симпатичний курорт – Вагатор (Vagator). Він популярний, в першу чергу, серед людей, що люблять танцювальну музику. Небагатолюдні пляжі, скелі, які спускаються прямо до моря, величезні пальми і красиві пейзажі – це те, що робить Вагатор одним з найкрасивіших місць на північному узбережжі. Кілька нерозвинена інфраструктура дозволяє уникнути мінусів більш популярних курортів, але надає все необхідне для відпочинку. Тут знайдуться гостьові будиночки і готелі, ресторанчики, розташовані на березі, а також деякі культурні пам’ятки.

Серед шанувальників відпочинку в Гоа, Вагатор користується великим попитом за його пляжів, незважаючи на те, що пісок на них темного кольору, і камені зустрічаються як під водою, так і на пляжі. Складається він з трьох пляжів: Великого, Середнього і Малого.

Великий Вагатор розташований прямо під фортечними валами форту Чапора. Цей пляж досить широкий, пісок на ньому білий, а краєвиди просто чудові. Досить часто сюди приїжджають автобуси з екскурсіями (звичайно в обідній час). Невеликий пляж, оточений скелями, це Середній Вагатор, знаменитий тим, що нагорі розташоване популярне місце вечірок Disco Valley.

Малий Вагатор – найбільш популярний серед відпочиваючих, він закритий скелею, порослої пальмами, а поруч з ним знаходяться симпатичні ресторани і готелі.