Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

8-30-2018

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Ви можете слідувати запропонованим маршрутом, так і комбінувати його на свій розсуд. У будь-якому випадку буде цікаво і Ви отримаєте масу задоволення. Величезну художню цінність являють собою розписи всередині собору, основна частина фресок виконана Ст. Поруч з воротами Ви побачите пам’ятник самому Ярославу Мудрому, який тримає в руках модель храму Святої Софії. А в прилеглому сквері можна знайти скульптуру бронзового кота Пантелеймона, якого треба одночасно потримати за хвіст і вуха, покласти йому під лапки монетки і загадати бажання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
У цьому сквері також є дуже гарний чавунний фонтан. Комплекс розташований на Софійській площі, де крім нього височіє кінний монумент гетьмана Богдана Хмельницького. Найбільш відомою спорудою комплексу є Софійський собор, в якому збереглося багато старовинних фресок і мозаїк. Воістину дивним є те, що художники в XI використали 177 відтінків кольорів при створенні мозаїчних зображень. більшу частину монастирського комплексу відбудували заново.
більшовики скинули княгиню з п’єдесталу. пам’ятник був відновлений з білого мармуру і повернутий на своє місце. Тут можна відпочити і помилуватися краєвидами Дніпра. У центрі парку встановлено пам’ятник князеві Володимиру, який дуже красиво підсвічується вечорами. Станція знаходиться поруч зі входом в парк Володимирська Гірка. На фунікулері Ви можете спуститися через Поштову площу до річкового вокзалу, звідки можна відправитися на річкову екскурсію по Дніпру або просто погуляти по набережній.