Незабутній відпочинок в Мармирисі

7-19-2021

Туреччина-країна з мальовничими морськими узбережжями незмінно тягне на свої дивовижні прибережні курорти туристів зі всього світу. Величезний вибір комфортабельних готелів на будь-який смак і бюджет, історичних пам’яток, чудово організоване дозвілля, смачна турецька кухня дозволяють недорого і захоплююче провести відпочинок в Туреччині

Мармарис, що розкинувся на узбережжі, де зливаються Середземне і Егейське моря, зустрічає з травня туристів мальовничим пейзажем гірських схилів, покритих хвойними лісами і евкаліптами. Пляжний сезон в повну силу тут відкривається в другій половині травня, коли вдень повітря прогрівається до + 25.5°C, а море до +20.4°C. Протягом місяця хмаринки приносять дощ не більше 4 разів, так що умови для пляжного засмаги цілком комфортні. Щоб купити тур за найкращими цінами звертайтеся за посиланням туры в Мармарис та насолоджуйтеся морем, сонцем та горами. На сайті https://www.otpusk.com/ Ви зможете знайти найвигідніші пропозиції та порівняти їх з іншими операторами та впевнитися що тут найкращі пропозиції.

Пляжі, покриті дрібним сірим піском, розташовуються в тихій бухті, захищеній від вітрів. Тому море в Мармарисі спокійне, придатне для купання, рафтингу, каякінгу та дайвінгу, що приваблює спортивну молодь.

Курортні готелі, що працюють в режимі “все включено” з всеосяжним сервісом, розтягнулися по 1-й береговій лінії. Родзинка Мармаріса – найдовша в Туреччині Набережна, заставлена кафе, ресторанами і магазинчиками. Із заходом сонця молодь збирається в нічних клубах, влаштовуючи галасливі тусовки, через що Мармарис прозвали турецькою Ібіцею.

Мармарис-це одночасно портове і пляжне місто Туреччини. Це містечко люблять жителі Європи, тому що тут не як у всіх.

Місто стоїть унікально-між Егейським і Середземним морем. І ця мила бухточка кругом закрита горами, і навіть невгамовний шторм – все одно – прибережні води не хвилюються і поводяться добре і спокійно.

Як і все-так і вона була раніше-в минулому столітті-глухим рибальським селом. 3 тисячі років тому тут була грецька місто Фіскос. Кому він тільки не належав за століття, але прийшов султан і побудував фортецю, і назвав її Мармарис – що перекладається як сяючий.

Деякі індивідуали вважають за краще пекло і їдуть до Середземного моря, а ті хто обожнює м’який Клімат – прагнуть до Егейського моря. Заходом сонця тут не помилуєшся, але зате і штормів ніколи не побачите. Це дуже велике місце вітрильного спорту і до півмільйона туристів люблять дивитися на ці розваги. Аеропорту тут немає і найближчий знаходиться в місті Даламані, а звідти вже на автобусі 120 кілометрів до місця призначення. Готелі тут будуються паралельно в кілька ліній, і працює система – напівпансіон. Всі ближні селища-натикані нічними дискотеками-тому молодь відривається тут і вдень, і вночі цілодобово. Хвойного лісу тут багато і він дуже добре створює цілющий клімат, і добре зайнятися здоров’ям тут і підлікуватися.

Організатори ставили завдання-догодити примхливому туристу-створити йому максимум комфорту і безпеки – ось чому сюди прагнуть європейці. Ну а середній по достатку турист любить тут готелі з сервісом – все включено і чисте море з синім прапором, безоглядна молодь прагне сюди поозорнічать і подуріти досхочу. Тут буває до 2 – х мільйонів туристів і це дуже багато-адже обслуговують їх всього 30 тисяч чоловік. Допомагають по обслуговуванню і сусідні селища – і саме класне час для відвідування – вересень-немає вже розпеченого сонця і ще тепленьке море. Недалеко є місто Ефес і в ньому жив Іоанн Богослов.