Як організувати весілля.

4-24-2018

Як організувати весілля.
Хороша весілля починається з хорошого ради. «Татлер» попросив досвідчених декораторів написати дві пам’ятки для початківців наречених — про свято для всього світу або тільки для своїх. Хороша весілля починається з хорошого ради. «Татлер» попросив досвідчених декораторів написати дві пам’ятки для початківців наречених — про свято для всього світу або тільки для своїх. Ми завжди довго розмовляємо з майбутніми молодятами, щоб заглянути їм в душу. Важливо повернути весільного ритуалу сакральність, тому всі декораторські й режисерські рішення повинні мати безпосереднє відношення до історії пари. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі свадьба в милане.
Навіть на самому трепетне свято повинне залишитися місце божевілля. У нас навіть співробітники клінінгу так люблять свою справу, що під час роботи співають. Попросіть друга сім’ї стати ведучим, а родича з хорошим слухом виконати пісню для першого танцю. На весіллі Марії Бройтман та Івана Парфьонова гостей розважав Олександр Хутровий, а Володимир Познер співав «Життя в рожевому кольорі». Якщо тут не знайдемо — метнемся в Париж. В крайньому випадку Діана дістане з комода частину свого спадку.
Свята з масштабним декором вимагають часу. Двісті однакових підсвічників і три тисячі метрів дорогоцінної тканини доведеться чекати з-за кордону. Працюйте тільки з тими, з ким легко домовлятися. Проведіть кастинг декораторів і виберіть того, з ким вам комфортно і хто вас розуміє. При виборі майданчика зверніть увагу на інфраструктуру, щоб фурі, що везе вам три тонни свіжозрізаних конвалій, було де розвернутися. Туди ж відправляється еклектика ідей, підглянутих на чужих весіллях.