Змішувач для кухні: як правильно вибрати

4-30-2018

Під час приготування їжі і після трапези ми використовуємо на кухні воду. Причому, в різних цілях – наповнюємо каструлі, полощіть овочі і фрукти, миємо посуд. Хороший змішувач для раковини спростить нам всі ці процедури.
В залежності від способу монтажу кухонні змішувачі діляться на дві основні групи. хочу порекомендувати прочитать там

Вбудовані кухонні змішувачі що кріпляться на бортику раковини або в кухонній стільниці в спеціально зробленому отворі. Досить підвести водопровідні труби ближче до запланованого місця монтажу і з’єднати їх зі змішувачем гнучкими шлангами. Завдяки простоті монтажу і можливості перенести кухонний змішувач в інше місце без пробивання стін, практично у всіх нових кухнях сьогодні застосовуються вбудовані змішувачі.
Настінні кухонні змішувачі підключаються безпосередньо до водопровідної системи. Тому труби повинні бути підведені точно до місця монтажу змішувача. Важливо також витримати правильне відстань між кінцями труб, щоб до них можна було підключити кухонний змішувач. Ці роботи необхідно виконати до облицювання стін і укладання плитки або інший обшивки. Зазвичай настінний змішувач розміщується на 25-35 см вище бортика раковини. Такі змішувачі зазвичай купують тоді, коли необхідно замінити старий настінний на новий.
Скільки вентилів
Сьогодні найпопулярніші види кухонних змішувачів – одноважільні. З їх допомогою легко встановити будь-напір і температуру води. Крім того, крани з одним важелем дозволяють більш економно витрачати воду.

Кухонні змішувачі з двома вентилями вже вважаються застарілими, хоча їх продовжують виробляти (деякі з них мають дуже сучасний дизайн).

Вилив
Форму і розмір виливу необхідно підібрати до розмірів раковини так, щоб струмінь потрапляла в середину камери. Радіус дії виливу залежить від його форми. Чим він ширший, тим зручніше виконувати всі дії біля кухонної раковини. В залежності від моделі кухонного змішувача вилив можна повертати навколо осі на 120, 240, іноді – на 360 градусів.

Чим більше відстань від закінчення виливу до дна кухонної раковини, тим більш високу посуд можна під нього поставити. Але, з іншого боку, чим довшими струмінь, тим сильніше розхлюпується вода в усі сторони. Необхідно знайти оптимальне рішення, враховуючи глибину раковини.

Більшість виробників пропонують кухонні змішувачі у двох варіантах – з нерухомим і висувним изливом. Висувний вилив з’єднується з корпусом змішувача за допомогою гнучкого шланга довжиною до 150 див. В кінці шланга, який знаходиться під раковиною, є спеціальна пружина, завдяки якій вилив легко повертається у вихідне положення.

Кухонні змішувачі з висувним виливом дуже практичні. Вони дозволяють використовувати воду навіть поза раковини, наприклад, наповнюючи відро, стоїть на підлозі біля раковини. В ручку кухонного змішувача вбудований перемикач для зміни потоку води з звичайного (інтенсивного) на душовою (розпилений) і навпаки.

Як правильно вибрати змішувач:

Вибираємо змішувачі: економія можлива! Контролюємо споживання води

Змішувачі для кухні
Слайд-шоу: вимкнено 10с 20с 30с наступне
Стильний змішувач з аератором

Змішувачі для кухні Змішувач для кухні Змішувач для кухні Змішувач для кухні
Додаткове оснащення
Для захисту механізму кухонного змішувача від забруднень необхідний фільтр – вбудований в змішувач або вмонтований у водопровідну систему.

Деякі кухонні змішувачі оснащені блокуванням для обмеження напору води, що сприяє ощадливого її використання. Зустрічаються також змішувачі з обмежувачем температури води, що захищають від опіків.

Інтелектуальні змішувачі
Кухонні змішувачі з фотоелементами можна увімкнути без дотику, а вимикаються вони самі, коли об’єкт (руки або посуд) прибраний із зони захоплення сенсорів.

Дуже зручні кухонні змішувачі з двома изливами на різних рівнях. Один знаходиться досить високо, щоб можна було поставити під нього високі каструлі. Другий, з електронним сенсором, розташований нижче. Він включається автоматично, якщо під кран підставити руки. Це дуже зручно при готуванні їжі, коли руки забруднені.

Подивитися ціни на кухонні змішувачі

Не тільки хром
Більшість кухонних змішувачів має корпус з латуні кольору з покриттям блискучого або матового хрому. Є також моделі з обробкою під золотою або інший колір, наприклад, блакитний, зелений або жовтий. Для раковин з композитів виробники пропонують кухонні змішувачі тих же кольорів.