Жижковская телевізійна башта

Жижковская телевізійна башта

Жижковская телевізійна башта

Жижковская телевізійна башта

Жижковская телевежа – найвища будівля Чехії. Химерний, невідповідний історичній забудові зовнішній вигляд споруди викликав чимало суперечок – одними він вважається самим потворним будовою в Празі, іншими – невід’ємною частиною міського пейзажу.

Будівництво 216-метрової вежі тривало з 1985 року по 1992 рік. В архітектурному сенсі вежа, зовнішній вигляд якої нагадує ракету, є неординарним спорудою. Основу споруди складають три бетонні стовпи, які з’єднані горизонтальними перемичками кубічної форми. У них розташовуються ресторан «OBLACA», оглядовий майданчик, з якого відкривається панорама з видом на 100 кілометрів вдалину і навіть однокімнатний шестизірковий готель «One Room Hotel».

Після повної реконструкції внутрішніх приміщень, для відвідувачів стала доступна оглядова площадка TOWER PARK PRAHA, що знаходиться на висоті 93 метрів над землею, і це єдине місце в Празі, де можна бачити місто на 360 градусів. Завдяки тому, що робочі години з 08:00 до 24:00, відвідувачі можуть помилуватися денним виглядом, а також побачити нічну, містичну Прагу.

Ресторан «OBLACA» представляє собою унікальне поєднання сучасної кухні з прекрасним видом на місто. Наша філософія полягає у використанні кращих місцевих продуктів і пропозиції сезонних страв, які будуть до смаку кожному відвідувачу. У реченні страви міжнародної, а також оригінальні страви місцевої кухні, приправлені креативним дотиком сучасності. До їжі за своєю природою найкращий вибір вин і чеського пива.

Під час реконструкції в 2011/2012 одна з кабін вежі була перетворена у однокімнатний шестизвездночный готель – «One Room Hotell. Першокласний сервіс і унікальний дизайн інтер’єру стали звичайною справою. Ви можете лежати в просторому ліжку і розглядати місто з висоти пташиного польоту, в оточенні сучасних технологій та професійного персоналу.