Як знайти слов’янську наречену.

8-16-2018

Як знайти слов’янську наречену.

Весілля – це свято закоханих, які прийняли рішення бути один з одним у всіх жалі й печалі, радощі і перемоги. Усе відбувалося весело, забавно і за обопільною згодою. І це не повний список весільних забав та звичаїв. Перед весільним торжеством молодята купалися в лазні. Протягом застілля чоловік розламував власноруч засмажених лебедів, і цим він показував свою силу. Наречений і наречена спали на житніх снопах в хвилюючу першу шлюбну ніч. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі femme russe.
Вам здаються кумедними ці традиції і звичаї, тоді вам ідеально підійде весілля в слов’янському стилі, а весільний портал Свадьбаголик. ru розповість вам, як все зробити правильно. Нареченій варто вдягнути білий сарафан, який повинен бути прикрашений червоними візерунками. На голову можна надіти кокошник, а під нього – білу хустку. Зрозуміло, що в нинішні часи найчастіше нареченої прикрашають свою голову фатою і діадемою. Але це все ті ж традиції, просто з плином часу вони модернізувалися.
Тому тут вже тільки вам вирішувати, що вибрати: кокошник або фату. Головним елементом образу нареченого є біла або червона сорочка з позолоченими вставками і окантовкою. Не буде зайвим і яскравий пояс у національному стилі. Весілля в слов’янському стилі просто немислима без старослов’янських костюмів. Притому не тільки для нареченого і нареченої, але і для гостей, щоб вони не виділялися на тлі молодят. Підійти до цього питання варто серйозно, заздалегідь купивши костюми або пошивши їх під замовлення.