Як вибрати сантехніку для ванної

4-29-2018

Ванна кімната – це місце, куди людина потрапляє тільки прокинувшись. І враження від відвідування цього залишаться на цілий день. Тому так важливо постаратися зробити ванну «під себе» і створити необхідну атмосферу затишку. Ваші старання кожен раз будуть з лишком окупиться гарним настроєм на майбутній день. Хочу порекомендувати купити сантехніку на сайті stroim.kharkov.ua

Насамперед визначимося з матеріалом та конструкцією раковини. Серед матеріалів для виготовлення раковин поширені фаянс, фарфор, загартоване скло і нержавіюча сталь. Скляні та металеві вироби мають багато переваг перед керамічними, вони практичніші і гігієнічніше. Тим не менше, більшість покупців за звичкою воліють моделі з фаянсу і порцеляни. Найпростіший варіант раковини – звичайна мийка. Вона займає мало місця. І це, мабуть, її єдина гідність. Раковина – тюльпан на п’єдесталі, крім того, що також малогабаритна, дозволяє приховати труби і слив.
Раковини, вбудовані в стільниці, підійдуть для великих ванних кімнат.

Практична господиня завжди вміло використовує кожен сантиметр простору. Під раковиною зручно розташувати невелику пральну машину, ящик або етажерку для банного приладдя і білизни.
Вибір матеріалу для ванної зазвичай обмежується чавуном, сталлю, акрилом і метаакрилом (два останніх – віяння нового часу). По міцності попереду інших, як і раніше, чавунні ванни. І чавунні і сталеві ванни вічні. Вони ніколи не деформуються. Основний недолік сталевих у тому, що вода в них наливається з гучним звуковим супроводом. Тому багато виробників роблять сталеві ванни з гумовими прокладками, але вони не поглинають шум повністю.

Питання, яке вимагає більш серйозного підходу, – це надійність покриття. Під впливом жорсткої води і миючих засобів емаль поступово буде стиратися і втратить свою білизну.

Акрилові ванни куди більш ніжна річ. Вони вимагають особливого догляду спеціальними м’якими засобами. Слід уникати сідати на борт. Ці ванни служать менше, ніж чавунні і сталеві. У чому ж їх привабливість для покупців? В першу чергу, у великому виборі різноманітних форм. Однак, як правило, менш ніж витончена форма, тим міцніше ванна.

На ринку представлений широкий асортимент кольорів сантехніки. Можна вибрати за своїм уподобанням блакитну, рожеву, оливкову, бежеву або навіть чорну. Купувати кольорову сантехніку краще комплектом, обмежившись не тільки одним виробником, але і одним роком випуску. У різних фірмах один і той же колір може істотно розрізнятися.