Як вибрати робот — пилесос

11-22-2018

Мабуть, всі господині погодяться, що кращим способом скоротити час по догляду за будинком є допомога розумних машин. Серед цих машин важливе місце займають роботи-пилососи. Вже багато компаній практикують розробку і запуск в життя цих пристроїв, розвиваючи робототехнічний бізнес у правильному руслі. Рекомендуємо купити робот- пилесос на тут страница , за якісною ціною

Представляємо вам робот-пилосос компанії Sharp – модель Cocorobo RX-V60, яка зовсім недавно отримала оновлення і тепер сміливо може позмагатися з просунутими пилососами від iRobot і Samsung.

Cocorobo в зразковому перекладі з японської означає «робот з серцем». Цим самим виробник хотів підкреслити турботу робота про людину, його здоров’я, затишок і дозвілля. Ну що ж, подивимося, на що він здатний насправді.

Позиціонування Sharp Cocorobo RX-V60:

Робот-пилосос Cocorobo RX-V60 від Sharp може сміливо позмагатися з пристроями Roomba від iRobot, наприклад, з моделями 5-го і 6-ого покоління. Cocorobo відрізняється від інших роботів-прибиральників тим, що оснащений якостями індивідуальності. Штучний інтелект Heart Engine Artificial Intelligence забезпечує пристрою можливість взаємодіяти з власником і відповідати на його інструкції. Відповідь полягає в комбінуванні голосової реакції і миготінь вогників.

Відрізняється також метод збирання, який є власною розробкою Sharp — робот функціонує на основі системи Power Vacuum System.

Комплект поставки Sharp Cocorobo RX-V60:

робот-пилосос
зарядний пристрій (220 В)
док станція – 1 шт
акумуляторна батарея – 1 шт
пульт дистанційного керування-1 шт
бічні щітки – 2 шт
аксесуар для чищення щіток – 1 шт
щетиниста щітка – 1 шт
контейнер для сміття – 1 шт
повітряний фільтр HEPA
інструкція з експлуатації.

Дизайн / елементи управління Sharp Cocorobo RX-V60:

Цей цікавий робот-пилосос має унікальний дизайн: незважаючи на традиційно круглу форму, пилосос має опуклі краю, що робить його схожим на шайбу. Продається модель в ніжно-білому колірному рішенні з мінімальними елементами управління. На кришці пилососа розташовані три кнопки: старт, режим і повернення на зарядну станцію. Зручно керувати роботом за допомогою додаткового блоку Navi, який може використовуватися не тільки для дистанційного керування пилососа, але і РЕШТИ побутової техніки в будинку.

тип прибирання-суха
кількість режимів прибирання – 5
вага – 3,3 кг
діаметр – 30 см
висота – 9 см
час роботи – 50 хв
час зарядки – 2 години
установка на зарядку – автоматична.

Принцип роботи / продуктивність Sharp Cocorobo RX-V60:

Для повної зарядки акумулятора робота-пилососа Cocorobo RX-V60 достатньо двох годин, хоча заряду вистачає лише на годину безперервної роботи. Після збирання Cocorobo самостійно повертається на свою док-станцію для поповнення запасів енергії.

Робот функціонує на основі системи Power Vacuum System. Та сміття збираються з допомогою бічних щіток, потім підбираються обертовою щіткою і засмоктуються в пилосос з допомогою спеціального насоса на базі турбіни, що обертається зі швидкістю 14 тис. оборотів в хвилину. Крім того, в Cocorobo вбудовані три ультразвукових сенсора, з допомогою яких роботизований помічник уникає зіткнень з перешкодами і падіння з висоти. Нарешті, в роботі встановлена унікальна система очищення повітря Sharp Plasmacluster 7000.

Пилосос здатний виконувати якісне прибирання в 5 режимах. Автоматичний режим полягає в простому прибиранні. Другий режим також передбачає збір сміття, проте виключно вздовж стін. Наступні два режими задають прибирання по спіральній траєкторії з більш ретельним очищенням заданої площі. Останній, п’ятий режим передбачає, що Cocorobo буде просто стояти на місці і очищати повітря.

Унікальною особливістю робота є можливість спілкування зі своїм господарем. Програма Heart Engine Artificial Intelligence допомагає йому взаємодіяти з власником і відповідати на його інструкції. Cocorobo RX-V60 знає 4 мови, серед яких є англійська, і 36 команд управління.

У цьому типі робота-прибиральника присутній LED-підсвічування, а також можливість бездротового підключення до смартфону або планшету, і таким чином, власник може контролювати його діяльність і не тільки його. Додатковий додаток Navi, яке продається окремо, що дає користувачеві можливість дізнаватися за допомогою Cocorobo, яка в будинку температура, і робити фотографії приміщень, використовуючи вбудовану камеру.

інтелектуальна система спілкування з власником
прибирання в 5-ти режимах
мініатюрні розміри, що забезпечують можливість пробиратися до важкодоступних місць
можливість підключення до смартфону і комп’ютера
наявність ультразвукових сенсорів
робота зі стандартними підлоговими покриттями.

Вартість Sharp Cocorobo RX-V60:
Компанія Sharp заявила, що робот-пилосос Cocorobo RX-V60 буде доступний за ціною трохи більше 900 доларів США. Дороге придбання для середньостатистичної сім’ї, але є надія, що прослужить довго і забезпечить будинок чистотою і порядком, а користувач зможе знайти довгоочікуваний відпочинок і затишок в домі.

Як висновок про робота-пилососі Sharp Cocorobo RX-V60 зазначимо, що цей мініатюрний механізм є дуже хорошим помічником в будинку, так як він здатний не тільки зробити прибирання, але і розважити свого господаря голосовими повідомленнями. Незважаючи на завищену ціну, пристрій все ж варто, щоб ви звернули на нього увагу.