Як вибрати «правильний» короткий тур

11-29-2019

Нетривалі туристичні поїздки набирають популярність: за даними туроператорів, тури на два – чотири дні займають все більш істотну частку в їх структурі продажів. У цій статті експерти діляться цінними рекомендаціями – на що звертати увагу, вибираючи літню подорож у форматі «міні», щоб воно подарувало тільки найпозитивніші емоції. Також хоче порекомендувати почитати та вибрати тур на сайті https://experttur.com/aviabilety-akcii-skidki-loukosty

Один з визначальних критеріїв при виборі короткого туру – тривалість авіаперельоту. Експерти настійно не рекомендують для експрес-поїздок далекі напрямки, куди добиратися більше 4-5 годин. Адже тоді значну частину часу, відведеного на відпочинок, доведеться провести в дорозі. З цієї ж причини зазвичай вибирають міста і курорти, не надто віддалені від аеропортів, щоб і трансфер був нетривалим.

Для сіті-брейків (коротких міських турів) підійдуть європейські і російські столиці і мегаполіси, для пляжного відпочинку – вітчизняні курорти, Туреччина, Туніс, Кіпр. Поєднати морський релакс з міськими розвагами і шопінгом можна в ОАЕ.

Тепер – корисні лайфхаки від туроператорів, як підібрати оптимальний короткий тур:

● Бронюйте турпакети переважно на регулярній авіаперевезення. Адже у чартерів частіше трапляються затримки вильотів, тому більше ризик провести в аеропортах частину і без того обмеженого часу відпочинку.

● Рейси в пункт призначення по можливості вибирайте ранкові, назад – вечірні. Уникайте стикувань – користуйтеся прямими авіаперельотами. Це теж дозволить уникнути нераціональних тимчасових витрат.

● Вибирайте курорти, де не потрібна тривала акліматизація.

● Бюджетним туристам не зайве враховувати, що в деяких країнах розміщення в готелях на вікенд може коштувати дорожче, ніж в будні дні. Іноді досить істотно-на 15-30%.

● В коротких сіті-турах краще не зупинятися у віддалених міських районах. Це дозволить зробити екскурсійну програму більш насиченою, адже більшість пам’яток зазвичай розташована в центрі.

● Подієві тури бронюйте завчасно. Інакше високий ризик не купити квитки на цікавий захід, та й місць в готелях через великий наплив гостей може вже не залишитися.

Дотримуйтесь цих нескладних рекомендацій, і коротка туристична поїздка залишить не менше позитивних вражень, чим довший тур.