як вибрати мисливський костюм

10-16-2019

Ранньою весною або пізньою осінню любителям активного відпочинку на природі буде потрібно демісезонний костюм для полювання і риболовлі. Справа в тому, що звичайний міський одяг в польових умовах для мисливців не дуже підходить. Рекомендуэмо купити мисливскі костюми на сайті https://huntmasters.com.ua

Повсякденні куртки і джинси не призначені для таких навантажень, як біг по лісовому масиву крізь кущі з гострими гілками, вистежування звірів у дощ і вітер, необхідність тривалого збереження тепла.

Види тканини для мисливських костюмів (весна-осінь)
Наші костюми для полювання виготовляються з сучасних мембранних тканин. Така Екіпіровка непроникна для води і вітру, добре пропускає повітря, не шарудить. Це тканина, що має два шари, на зовнішній стороні одягу — поліестер, на внутрішній – мембранне покриття з сіткою. Такий матеріал відмінно відводить зайву вологу від тіла на поверхню.

Флісові костюми, представлені в нашому асортименті, м’які, зручні і абсолютно безшумні. У місцях підвищеного зносу вони посилені щільними мембранними тканинами – «котяче око», таслан.

Комплектація екіпіровки для полювання
У стандартному комплекті демісезонних костюмів для полювання можна купити куртку, штани або напівкомбінезон. Додаткові елементи — жилет, головний убір, рукавички, також можна купити в нашому інтернет-магазині.

Переваги наших демісезонних костюмів для полювання (весна-осінь)

Вільний крій, що не обмежує рухів при ходьбі.
Зручні застібки.; Липучки і стягуючі шнурки дозволять домогтися гарної посадки костюма на фігурі.
Матеріали, що добре зберігають тепло, що захищають від вологи, пропускає повітря.