Як вибрати гарячі тури.

4-20-2018

Як вибрати гарячі тури.
Погода на вулиці дихає теплом. Тому багато хто з нас почали планувати літній відпочинок. Один з найпопулярніших варіантів, це, безумовно, придбати «гарячу» путівку. Тому що, найчастіше, такі пропозиції відверто дешевше. Звичайно, хтось віддає перевагу морський берег, хтось- походити вуличками історичних міст, але правила вибору «палаючого» тури для всіх видів подорожей однакові. Сьогодні дуже багато маленьких турагентств, які пропонують «гарячі» путівки. Від них потрібно отримати рекомендації щодо, наприклад, готелю, який вам сподобався. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі gelena-tour.com.
Справа в тому, що в більшості туристичних напрямків запропонована картинка не збігається з реальністю. По своєму досвіду скажу: ми відпочивали з родиною в Єгипті, придбали путівку в готель чотири зірки, а не п’ять, але виявилося, що за рівнем сервісу, харчування та виходу до моря він виявився на голову вище всіх п’ятизіркових готелів. При цьому дешевше. Саме тому добре мати особисті рекомендації. Навіть якщо раптом станеться халепа, є куди дзвонити з питаннями. І дуже важливо оформити страховку, тому як будь-яка болячка може вилитися в кілька тисяч доларів.
Страховка зніме ризик непередбачених великих витрат, – стверджує Саша. При виборі «палаючого» туру необхідно взяти за правило отримати максимум інформації про нього: що за готель, яким перевізником будемо летіти і так далі. Потім прийти додому і зайти в інтернет, де подивитися всі аналогічні пропозиції і порівняти ціни. Дуже часто виявляється, що «гарячу» путівку можна знайти дешевше. А саме: оператор вказує, що путівка в системі «Фортуна».