Як підібрати круїз по морю.

Як підібрати круїз по морю.

Тому сам вибір круїзу може доставити чимале занепокоєння: як не помилитися з каютою, не буде морської хвороби, комфортно на борту з дитиною і, нарешті, скільки все це коштує. Людмилі Мачульской – людині, яка дійсно любить круїзи, має великий досвід їх продажу і знає все про морські подорожі. Деякі кажуть, що не розуміють круїз як тип відпочинку: «бовтатися в море» – це туризм. Велику частину часу, коли турист «бовтається в море», він спить. А вдень гуляє по різних містах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі речные круизы на валаам.
Немає сенсу літати постійно в Туреччину і Єгипет: світ великий, практично для всіх доступний, і його треба пізнавати. І якщо дивитися одну країну – так, ти вивчиш її детальніше. Але це ж одна країна. А навіть під час маленького круїзного подорожі можна побачити найкрасивіші портові міста кількох країн. Нехай по одному дню, але ти сходив на екскурсію, побував у музеях, вдихнув повітря цієї країни, спробував її кухню і, таким чином, склав своє уявлення про місті та країні. Ще один плюс круїзів – ви подорожуєте і не стрибаєте з автобуса в автобус, з літака в літак.
Піднялися на борт лайнера, прийшли в каюту, розвісили речі – і не збираєте їх щоранку. Лягли спати в Барселоні, прокинулися в Генуї – і все це в комфорті. Якщо проїхати навіть вдень це ж відстань в автобусі, які у вас сили будуть ввечері. А тут ви повертаєтеся з екскурсії – повечеряли, сходили в театр на Бродвейське шоу, погуляли по лайнеру, потрапили на майстер — клас по екзотичних танців, подегустировали вино у відомого сомельє і, нарешті, провели захоплюючий вечір на міжнародній дискотеці.