Як організувати свято вдома.

3-27-2018

Як організувати свято вдома.
День народження дитини − радісна і в той же час клопітка захід. Ганна Лебедєва розповідає, де краще провести дитяче свято. Кожен раз, коли доводиться влаштовувати день народження дочки, згадую своє дитинство. Пам’ятаю, як до мене приходили подружки з дитячого саду або з молодших класів школи, і квартира перетворювалася в одну велику ігрову кімнату. Іграшками, природно, ми не обмежувалися. У хід йшли мамина косметика, прикраси, накрохмалені простирадла. Сценарій гри у дитячому уяві виникав легко, з нізвідки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі если интересуют мастер классы в Киеве.
Ми закривалися в кімнаті і влаштовували “темну” з привидами, вбиралися потайки в мамині сукні і з гребінцем в руках зображували естрадних зірок, а ще ставили маленький проектор на стілець і з захопленням дивилися діафільми. Дорослі іноді порушували хід гри і запрошували за стіл що-небудь з’їсти. Це закінчувалося тим, що діти опинялися під столом, в уявному курені. Ніхто не думав про алергію, і “Мишка на Півночі” йшли як насіння. Що ж перейшло в даний з мого дитинства? Мабуть, традиція готувати дитячий торт і прикрасити його свічками.
Жодна господиня не зготує тісто так, як зробить це мама для своєї дитини. Нехай вийде щось непоказне, зате з любов’ю. Все інше залишилося в минулому столітті, на фотографіях і у спогадах. Сьогодні дитяче свято − досить популярний захід, і батьки з радістю підшукують варіанти, виходячи із своєї фантазії та фінансових можливостей. За місяць до свята мами купують нарядний одяг собі і дитині, замовляють сотні повітряних куль, капкейки, паперові гірлянди.