Як організувати опалення в приміщенні.

8-16-2018

Як організувати опалення в приміщенні.

Мешканці багатоквартирних будинків, як і деяких приватних, звикли використовувати центральну систему опалення. Перевага таких систем полягає в тому, що користувачеві не потрібно думати про паливі, або про те, як опалювати житло в свою відсутність. Мінуси, зрозуміло, теж є – ви майже не можете контролювати температуру в будинку, залежите від злагодженої роботи всієї магістралі і т. Альтернативою центральній системі є приватне, індивідуальне опалення. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі внутрипольный конвектор цена.
Власні системи встановлює більшість власників приватних будинків і дач, і навіть деякі власники квартир. Два найвідоміших способу опалювати житло – водяне опалення, і відкритий вогонь. Центральне опалення переважно водяного типу – джерело тепла (котел) гріє воду, яка поширюється по системі труб і радіаторів і віддає тепло в повітря. Другий тип міцно асоціюється з цегляними печами в старих будинках. Така система являє собою замкнутий контур, в якому циркулює теплоносій – вода або антифриз.
Джерелом тепла є водогрійний котел, який може працювати на твердому або рідкому паливі, газу, за рахунок електрики. Спочатку котел нагріває теплоносій, який по системі труб надходить у радіатори, розташовані в кожній кімнаті. Теплоносій, проходячи через всю систему, віддає тепло, і повертається назад до джерела, де знову гріється до необхідної температури. Їх головні переваги – простота використання і економічність.