Вєтнамський Нотр Дам

Вєтнамський Нотр Дам

Вєтнамський Нотр Дам

Вєтнамський Нотр Дам

Собор Нотр Дам знаходиться в самому серці міста. Мальовничий собор з двома вежами-близнюками зведений французами на Паризькій площі. З моменту своєї появи в 1880-х роках він став однією з головних визначних пам’яток Хошиміну і до цих пір користується великою популярністю серед туристів.

Шістдесятиметровий собор Нотр Дам являє собою класичне споруда колоніального стилю. Будучи копією знаменитого французького собору, він досить колоритно вписується в пейзаж південно-східного міста. Будівництво кілька зменшеною версією Нотр-Дам де Парі почалося за часів правління французького, автором проекту став французький архітектор. Будувати кам’яний храм вирішили після того, як первісну дерев’яну церкву пошкодили терміти.

В архітектурі будівлі читається романський стиль, доповнений готичними склепіннями, а вся споруда підтримується сучасним кістяком із сталі. На жаль, під час війни була знищена велика частина оригінальних вітражів, спеціально привезених із Франції. Треба сказати, що не тільки вітражі, але і всі будівельні матеріали доставлені з Франції, а в’єтнамське сировину не використовували взагалі.