Вигода від сонячної електростанції.

3-23-2018

Вигода від сонячної електростанції.
Справжній прогрес людства залежить не стільки від винахідливого розуму, скільки від свідомості. Деякі дерева можуть «спілкуватися» один з одним. Наприклад, коли на вербу нападають гусениці, вони випускають хімічна речовина, яка повідомляє найближчим вербам про небезпеку. Термін дії «зеленого» тарифу закріплений законом до 2030 року. Вартість реалізації проекту будівництва СЕС «під ключ» становить від 0,9 до 1,2 $ за 1 Вт встановленої потужності. Важливою цінової складової проекту є точка приєднання до електромереж, її характеристика та віддаленість від проектованої станції. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ціна на сонячні панелі.
Для оптимізації вкладення інвестицій, можливо розглянути поділ проекту на черзі. Наприклад, проект на 1 МВт, будується і вводиться в експлуатацію поетапно 500+500 кВт. Таким чином, можна заощадити на виготовленні проектної документації і оформленні ліцензії на генерацію електроенергії. Термін реалізації будівництва Промислової СЕС займає від 8 до 12 місяців і залежить від стану покрівлі будівлі/ділянки, наявності початкових документів і характеристик точки приєднання до електромереж.
Термін служби сонячних панелей – необмежений. Деградація кремнієвих пластин відбувається зі швидкістю не більше 0,7-0,8% у рік від номінальної потужності панелі. Термін служби інверторів – 20-25 років. Розвиток світового ринку квот на викиди парникових газів і можливість продажу дозволів на емісію.