Венеціанський Гранд-канал

Венеціанський Гранд-канал

Венеціанський Гранд-канал

Венеціанський Гранд-канал

Великий Канал у Венеції – унікальний елемент культурної спадщини, головний міський канал, що розділяє Венецію на дві нерівні частини. Впадає він у широкий канал Святого Марка, у водах якого відображається грандіозний палац Дожів. Довжина каналу 3.800 метрів, ширина коливається від 30 до 70 метрів, а глибина – близько 5 метрів.

Гранд-канал – своєрідний музей, де експонатами виступають численні палаци, демонструють славу і силу Венеції від XII до XX століть. Найвідоміші пам’ятки архітектури – палаццо Вендрамин Калерджи, знаменитий золотий будинок Ка’д’оро – першокласний зразок венеціанської готики, – палаццо Ка’да’Мосто, палаццо Барбаро, палацетто Дандоло, Даріо, чиї фасади облицьовані кольоровим мармуром, і багато інших.

Ділянка від привокзальної площі Пьяццале Рома до пристані являє собою барвистий базар венеціанських сувенірів, пухових хусток, кофтинок, джемперів та інших веселих штучок.

Щодня по Великому каналу снують гондоли під управлінням колоритних гондольєрів у смугастих матросках і солом’яних капелюхах з яскравими стрічками. Щоб побачити канал – обов’язково скористайтеся послугами: незабутні враження забезпечені!