Великий Будда на Пхукеті

Великий Будда на Пхукеті

Великий Будда на Пхукеті

Великий Будда на Пхукеті

Статуя Будди, обозревающая Пхукет з вершини гори, висотою своєї досягає 45 метрів. Одна із самих нових пам’яток Таїланду швидко зайняла найпочесніші місця на сторінках путівників.

Величезна статуя з білого мармуру не може похвалитися похилим віком: її будівництво розпочалося лише в 2008 році і триває й донині. Проте вже з перших днів свого існування велетень став магнітом для усіх гостей Пхукета.

Всі будівельні роботи ведуться повністю на пожертви віруючих і туристів. Бажаючих допомогти проекту знайшлося чимало: крім гігантського Будди розміром з багатоповерховий будинок, благодійність допомогла звести ще й зменшену його копію – 12-метрову статую з бронзи.

Бажаючим увічнити своє ім’я на монументі не доведеться озброюватися варварськими засобами – маркером або чим-небудь гострим. Замість цього можна заплатити на підходах до статуї за мармурову плитку: на ній вигравіюють ім’я заплатив і надалі використовують для облицювання комплексу, який планується піднести навколо Будди.

Ну а постамент для велетня обраний був гідний: з вершини 350-метрової гори, на якій сидить Будда, відкривається чудова панорама Пхукета – пляжної столиці Таїланду. Прекрасне місце для відпочинку в позі лотоса – навіть якщо ви далекі від буддизму.