Центр Буддизму Нань шань

Центр Буддизму Нань шань

Центр Буддизму Нань шань

Центр Буддизму Нань шань

У «Міжнародній зоні туризму Наньшань», на острові Хайнань в Китаї, розташований найбільший в Азії Центр Буддизму — «Наньшань». Якщо точніше, то він розташований на 40 кілометрів на захід від міста Санья, у гори Наньшань. Цей парк займає територію близько 50 квадратних кілометрів, він був відкритий в 1999 році і є цілим храмовим комплексом з чудовими ландшафтами.

Наньшань вважається еталоном фен-шуй — філософського поняття, що означає вищу гармонію Людини і Природи, Людини і Суспільства. Тут був відновлений древній буддійський храм побудований храм Богині милосердя — Гуаньінь, над ним височіє бронзова статуя самої Богині. Висота цієї статуї становить 108 метрів.

До речі, в окремому павільйоні на території парку є ще одна статуя богині Гуаньінь, це найбільша у світі золота статуя, вона важить 140 кілограм і прикрашена дорогоцінними каменями. Статуя стоїть на постаменті, виготовленому з білого нефриту у вигляді квітки лотоса. Ця статуя є буддійської святинею — у неї закладено прах Будди-Шакья-Муні, засновника буддизму.