Центр Агіос Ніколаос

Центр Агіос Ніколаос

Центр Агіос Ніколаос

Центр Агіос Ніколаос

Агіос Ніколаос – унікальне місце, розташоване на Криті. У цьому місті поєднуються елементи давніх традицій та сучасної культури. У Агіос Ніколаос проживають близько 10.000 мешканців, він є одним з найбільших міст в Лассіті, незважаючи на свої невеликі розміри.

Яскравою особливістю є його чудовий ландшафт: вийшовши на вечірній променад, або просто оглядаючи місцеві визначні пам’ятки, ви побачите нескінченні спуски і підйоми. Також, вразять своєю пишністю красиві церкви, старі квартали і магазини, в яких представлено традиційне мистецтво (ножі, кераміка ручної роботи, прикраси), а також унікальний місцевий текстиль.

Що стосується архітектури, то в Агіос Ніколаос переважають традиційні споруди з характерним македонським стилем. Тим не менш, багато старовинних будинків були замінені на сучасні. Це частково пов’язано з підвищенням рівня життя і напливом туристів, а також з-за проблем з землетрусами. Основними місцевими пам’ятками є: Візантійська сторожова вежа, Археологічний музей і Церква на центральній площі Элефтериоса Венізелоса.